Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клатч вечірній рожево-малиновий на фермуарі з бісером і паєтками
Вишуканий вечірній клатч яскравого рожево-малинового кольору з інкрустацією.
Вручну розшитий паєтками та бісером і прозорими камінцями, візерунок "черепашки" (див. фото).
Закривається застібкою — феруаром (кульки — "поцілунки").
Підкладка однотонна рожево-малинова зі штучного шовку, є невелика відкрита внутрішня кишенька для дамських дрібниць.
Усередині на феруарі є маленькі металеві петельки — можна пристебнути тонкий металевий ланцюжок (не входить до комплекту) і носити клатч на плечі як сумочку.
Розміри: 28*12*6 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Оздоблення та прикраси | Ручна вишивка, Стеклярус, Бісер, Паєтки, Намистини, Вишивка |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стиль | Класичний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | PRC |
| Колір | Малиновий |







