Кисть для нанесения теней Salon Professional 530
Пензель для макіяжу Salon Professional 530 - спеціальний інструмент для виконання якісного професійного розтушування косметичних продуктів, які використовуються в макіяжі. Невелика плоска робоча зона з синтетичного ворсу з трохи скошеним зрізом дозволяє працювати в області очей, промальовуючи верхню і нижню повіку, наносити тіні, домагатися гармонійних переходів відтінків. Ворс не жорсткий, а завдяки тому, що він синтетичний, можна не обмежувати себе у виборі текстури косметичних продуктів. Пензлик оснащена ручкою з пластику, легка, якісна, оптимальна для самостійного макіяжу. Розміри (+/-): довжина 14,5 см, висота ворсу 0,65 см, ширина ворсу 0,6 см.
Многофункциональная кисть предназначена для макияжа глаз. Широкая плоская синтетическая кисть для нанесения теней прекрасно справится с сухими и кремо-образными тенями, выполняя макияж деликатно и аккуратно. Кисточка очень нежная и достаточно мягкая, с ее помощью тени ложатся равномерно и аккуратно.
Кистью гораздо удобнее пользоваться, чем короткими аппликаторами, которые продаются вместе с тенями.
Длина кисти: 145 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Salon Professional |
| Страна производитель | США |
| Тип кисти | Кисть для теней |
| Комплектация кисточками | Кисть для теней, Кисть для растушевки теней |
| Материал ворса | Синтетический |
| Материал ручки | пластмасса |
| Ширина/Диаметр у основания ворса | 10 мм |
| Длина рукоятки | 121 мм |
| Длина | 145 мм |
| Цвет | Черный |
| Количество | 1 шт |


